رنک بازار

 

شورولت به دنبال فروش تعداد بیشتری از شاسی بلندهای تاهو در سال جاری می‌باشد. این خودروساز تخفیف قابل‌توجه 9276 دلاری را برای افرادی در نظر گرفته که اقدام به خرید نقدی تاهو می‌کنند. البته این تخفیف‌ها با شرایط و ضوابط خاصی قابل‌اعمال هستند.بنا به گفته‌ی وب‌سایت شورولت، این تخفیف برای مدل تاهو پریمیر 2019 قابل‌اعمال است. شایان ذکر است قیمت تاهو پریمیر از 66995 دلار برای مدل مجهز به پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5.3 لیتری اکوتک 3 و گیربکس 6 سرعته اتوماتیک آغاز می‌شود درحالی‌که مدل مجهز به پیشرانه‌ی بزرگ‌تر 6.2 لیتری و گیربکس 10 سرعته اتوماتیک قیمت پایه‌ی 72520 دلاری دارد.

 

هم‌اکنون با اعمال تخفیف 9276 دلاری، قیمت مدل 355 اسبی تاهو پریمیر به 57719 دلار کاهش می‌یابد و نسخه‌ی قوی‌تر 420 اسبی نیز با بهای 63244 دلاری در دسترس است.ذکر این نکته مهم است که تخفیف یاد شده شامل تخفیف جداگانه است: 4276 دلار کاهش قیمت نقدی، 3 هزار دلار کمک‌هزینه‌ی نقدی و 2 هزار دلار هم تخفیف وفاداری مالک به‌صورت نقدی. به این ترتیب تنها مالکان کنونی محصولات جنرال موتورز خواهند توانست از حداکثر تخفیف در نظر گرفته استفاده کنند. البته مالکان خودروهایی غیر از جنرال موتورز هم می‌توانند تخفیف 7276 دلاری را دریافت کنند و تنها 2 هزار دلار تخفیف وفاداری مالکان را از دست خواهند داد.اما برای افرادی که به دنبال شرایط خرید اقساطی و لیزینگی هستند هم شورولت شرایط اقساطی 72 ماهه بدون بهره را ارائه می‌کند.

 

 

تخفیف‌های مشابهی هم برای شورولت تاهو با پکیج پریمیر پلاس ادیشن در نظر گرفته شده است. افرادی که این خودرو را انتخاب کنند تا حداکثر 7500 دلار تخفیف را دریافت خواهند کرد. البته این تخفیف تنها شامل حال افرادی می‌شود که تا 31 اکتبر 2019 خرید خود را قطعی نمایند.شایان ذکر است نسل بعدی شورولت تاهو در راه بوده و احتمالاً سال آینده پدیدار خواهد شد. گفته می‌شود این خودرو دارای سیستم تعلیق عقب جدید به ویژه از نوع چند اتصالی برای سواری و هندلینگ بهتر خواهد بود. همچنین فضای بار و سرنشین ردیف دوم هم بهبود خواهد یافت.